Переваги Нового Renault DUSTER

Renault DUSTER з легкістю впорається з бездоріжжям. Відмінні позашляхові характеристики дозволяють автомобілю без проблем долати навіть серйозні перепони на своєму шляху. Як і його попередник, Новий Renault DUSTER розпорядженні значним дорожнім просвітом (210 мм), короткими свесамі, великими кутами подолання перешкод, широкими колісними арками і надійним захистом вузлів і агрегатів. Його підвіска готова до серйозних випробувань і забезпечує комфортне водіння незалежно від типу дорожнього покриття.

Позашляхові якості Renault Duster

Позашляхові якості Renault Duster

Renault Duster не боїться складних ділянок дороги. Високий кліренс (205 мм для 4х2 і 210 мм для 4х4) і короткі звиси (29,3° кут в’їзду і 34,9° кут з’їзду) у поєднанні з досконалими технологіями повного приводу дозволяють рухатися до мети за будь-яких дорожніх умов. Duster має компактні розміри й легкий кузов, що дає йому додаткові переваги як позашляховику. Надзвичайно ефективна 6-ступінчата механічна трансмісія (доступна для версій 4х4) з укороченою першою передачею (5,79 км/год при 1 000 об/хв) дозволяє долати підйоми з повним завантаженням і впевнено контролювати швидкість під час руху крутими спусками. Керування повним приводом легке та інтуїтивне, оскільки Renault Duster адаптується до будь-яких ситуацій, не втрачаючи контролю над дорогою.

Безпека Renault Duster

Безпека Renault Duster

Сучасна й динамічна зовнішність та комфорт і функціональність Duster поєднуються з високим рівнем безпеки: посилена структура кузова із зонами запрограмованої деформації. АВS із системою допомоги при екстреному гальмуванні (база). Електронна система курсової стійкості ESP (опція). Від 2 до 4 подушок безпеки. Система ISOFIX на задньому сидінні.

Дизайн Renault Duster

Дизайн Renault Duster

Оновлений дизайн Duster ще більше підкреслює його сучасний стиль, динамічність, надійність і прагнення до позашляхових пригод. Передня частина автомобіля була вдосконалена в результаті зміни конструкції решітки радіатора, в яку були додані дві хромовані смуги, а також нові фари з подвійною оптикою і денними ходовими вогнями. Нові леєри на даху з написом DUSTER підкреслюють характер компактного позашляховика, а нові 16-дюймові легкосплавні диски темно-сірого кольору пожвавлюють профіль Duster. Дизайн інтер'єру також був вдосконалений. Панель приладів стала більш ергономічною, стильною і привабливою. Дизайн автомобіля повністю розкриває його характер: Duster — це справжній позашляховик!

Комфорт і практичність Renault Duster

Комфорт і практичність Renault Duster

Окрім змін дизайну була вдосконалена конструкція сидінь, покращена шумоізоляція та збільшено перелік обладнання Duster (Дастер). Змінившись, Duster (Дастер) зберіг всі свої сильні риси. Його просторий, комфортний, функціональний і здатний до трансформації салон дозволить зручно розміститися водієві та чотирьом пасажирам та вмістить усе необхідне для далекої подорожі або активного відпочинку, адже об’єм багажного відділення складає: 475 л (для 4х2) та 408 л (для 4х4) в конфігурації 5 місць 1 570 л (для 4х2) та 1 636 л (для 4х4) в конфігурації 2 місця Широка гама надійних і високопродуктивних бензинових та дизельних двигунів забезпечить задоволення від водіння та помірні експлуатаційні витрати. А інтегрована мультимедійна навігаційна система MediaNAV із сенсорним дисплеєм діагоналлю 7 дюймів стане для Вас незамінним супутником в дорозі.